Ułatwienia dostępu

Kurs Ciągi (PR Z)

Ciągi (PR Z)

Kurs do matury z zagadnień dotyczących ciągów.
Poziom rozszerzony zdalnie.
17, 18, 19, 20 marca godzina 18:15.

8 GODZIN LEKCYJNYCH

PLN 350

Informacje dotyczące kursu

Kurs umożliwia usystematyzowanie oraz poszerzenie wiedzy do matury z jednego zagadnienia. 

Można zapisać się na jeden, dwa, lub wszystkie kursy, w zależności od tego czy chcemy podciągnąć się do matury z jednego działu, czy też powtórzyć i poszerzyć swoją wiedzę z wielu zagadnień. 

Omawiane zagadnienia dotyczą podstawy programowej obowiązującej w roku szkolnym 2024/2025:
Poziom podstawowy, Poziom rozszerzony

Uwzględniamy kryteria oceniania CKE, czyli uczymy jak rozwiązywać zadania, żeby otrzymać jak najwięcej punktów na maturze. 

Zajęcia prowadzone są przez profesjonalistów, nauczycieli akademickich z Politechniki Łódzkiej, którzy mają duże doświadczenie w uczeniu do matury i sprawdzaniu matur.

Kontakt: katarzyna.szymanska-debowska@p.lodz.pl

 

Zapisz się na kurs

Zapoznaj się z warukami uczestnictwa w kursie i wypełnij formularz.

Regulamin kursu: Pobierz

Zapisy na kurs

Aby zapisać się na kurs wypełnij formularz.

Link do formularza.

Zapłać za kurs

PLN 350

Dokonaj opłaty za kurs

Opłata za kurs wynosi 350 złotych.

Wpłat należy dokonywać na konto bankowe BNP Paribas: 64 1600 1143 1732 8839 3000 0001. 

Należy koniecznie podać tytuł przelewu: Imię i nazwisko, Kurs Ciągi (PR Z).

Termin płatności: aby wziąć udział w kursie należy uiścić opłatę za kurs do 10 dni przed planowaną datą kursu.

 

Image

Prowadzący: dr Marek Małolepszy, prof. PŁ

Profesor Politechniki Łódzkiej, doktor nauk matematycznych, kierownik Zespołu Dydaktycznego Matematyków w Centrum Nauczania Matematyki i Fizyki Politechniki Łódzkiej dla Wydziałów: Mechanicznego oraz Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska, a także Centrum Kształcenia Międzynarodowego.

Pasjonat dydaktyki i nowoczesnych, ale przede wszystkim dobrych (tu można długo pisać co to oznacza) metod kształcenia. Członek komitetów naukowych i uczestnik konferencji z zakresu dydaktyki. Laureat wielu nagród za osiągnięcia dydaktyczne. Jego praca jako nauczyciela akademickiego jest doceniana przez studentów – 8-krotnie został zwycięzcą konkursu na Najlepszego Nauczyciela (w tym 7 razy z rzędu) organizowanego przez Samorząd Studencki PŁ. Zdobywca Diamentowego Tytułu Najlepszego Nauczyciela PŁ. Został zaproszony przez Uczelnianą Radę Samorządu Studenckiego Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie do pełnienia roli eksperta zewnętrznego podczas konkursu Laur Dydaktyka AGH, gdzie kierował pracami Kapituły konkursowej oceniającej dydaktyków tej uczelni. Członek Jury Ogólnopolskiego Finału Konkursu Explory 2023 i 2024 w Gdyni. Laureat Ogólnopolskiego Konkursu „Wiedza z pasją. Promujemy młodych naukowców”. Członek jury Krajowego Finału Konkursu Explory (2023, 2024) dla młodzieży, podczas którego wyłaniani są reprezentanci Polski na najważniejszy światowy konkurs STEAM – Regeneron International Science and Engineering Fair (ISEF) odbywający się w Stanach Zjednoczonych. Wielokrotnie otrzymał nagrody Rektora Politechniki Łódzkiej za osiągnięcia w pracy dydaktycznej, organizacyjnej i naukowej.

Popularyzator nauki, w szczególności matematyki. Pomysłodawca i koordynator merytoryczny bicia Rekordu Guinnessa w najdłuższym rozwinięciu liczby Pi (wydarzenie to zajęło 2. miejsce w konkursie Genius Universitatis 2020 organizowanym przez Fundację Perspektywy). Uczestnik wielu projektów popularyzujących naukę organizowanych przez PŁ m.in. Wiedzą co mówią, Posłuchaj eksperta, gospodarz cyklu EKOlogicznie z PŁ.

Image


KRS 0001075952
NIP 7272874811
REGON 527208787

Numer konta bankowego (BNP Paribas):
64 1600 1143 1732 8839 3000 0001

KONTAKT

93-590 Łódź
Aleje Politechniki 8

+48 42 631 36 17